Obóz Karate dla dzieci 2022 | Kumite Travel - Kumite Active Travel
Obóz Karate dla dzieci 2022 | Kumite Travel - Kumite Active Travel
8840
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8840,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9272

Obóz karate – sztuki walki

Obóz skierowany do zawodników Klubu sportowego KUMITE oraz Jaktorowskiego Klubu Karate ZANSHIN.

Terminy obozów letnich 2022:

Turnus 1: 3-9 lipca

Ośrodek MRĄGOWO SPORT
1699 zł (6-14 lat) / 1799 zł (15-18 lat)

Turnus 2: 9-16 lipca

Ośrodek MRĄGOWO SPORT
1699 zł (6-14 lat) / 1799 zł (15-18 lat) 

Turnus 3: 7-17 sierpnia

Ośrodek GWAREK MAZURY
1999 zł (6-18 lat)

Cena zawiera:

zakwaterowanie w pokojach 4-5 osobowych,
wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek)
transport z Grodziska Maz., Żyrardowa, Warszawy
ubezpieczenie NNW
nieograniczony dostęp do źródełka z wodą pitną

Ośrodek
MRĄGOWO SPORT

usytuowany w Mrągowie nad Jeziorem Czarnym


www.mragowoaktivsport.pl

Ośrodek
GWAREK MAZURY

usytuowany w Pięknej Górze nad Jeziorem Tajty


www.gwarek-mazury.pl

 

W programie:

nauka nowego kata

przygotowanie do kolejnego egzaminu

nauka i doskonalenie techniki

walka – taktyka, strategia

treningi ogólnorozwojowe

gra nocna

archery games – bitwy łuczników

crash ball

sporty wodne (kajaki, deski SUP – dla chętnych)

gry terenowe („górki-dołki”, sztandary, podchody, dwa ognie”)

zajęcia na dmuchanej ściance wspinaczkowej

Wiek uczestników 6-18 lat

Zobacz nasz film z Wiktorowa 2021:

Dodatkowe atrakcje do wyboru
dla wszystkich uczestników:

Akademia młodego kucharza

Wyruszymy w kulinarną podróż dookoła świata! Kuchnia włoska, francuska, amerykańska uczta a może ciasteczkowy zawrót głowy? Pod okiem doświadczonego szefa kuchni będziemy ubijać, ucierać, ugniatać, miksować, siekać, wałkować. Poznamy nowe smaki i zapachy, będziemy tworzyć własne kompozycje, aby w końcu móc je z wielkim apetytem zjeść! Akademię zakończymy konkursem o tytuł Obozowego Master Chefa

Warsztat majsterkowicza

Będziemy wiercić, ciąć, wkręcać, wbijać, piłować, kleić i skręcać tworząc ciekawe konstrukcje i nowe przedmioty. Naszym celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej. Warsztaty kończymy konkursem o tytuł OBOZOWEGO BOBA BUDOWNICZEGO.

Obozowy oddział ratunkowy

Oswajamy tematykę pierwszej pomocy – uczymy jakie są numery alarmowe i jak wzywać zespół ratunkowy, pokazujemy apteczkę medyczną i jej wyposażenie, szkolimy jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej, ćwiczymy na fantomie, opatrujemy rany i bandażujemy, omawiamy jak pomóc przy zadławieniu i co robić w przypadku oparzeń. Wszystko zakończymy odgrywaniem scenek pomocy i wyłonimy OBOZOWYCH SANITARIUSZY.

Strefa lego i maple

Ruszaj z nami na planetę klocków Lego i MAPLE! Liczy się fantazja, pomysł i zabawa! Twoja wyobraźnia jest teraz na pierwszym miejscu. Uwielbiasz wymyślać, budować, tworzyć? Witaj w świecie klocków! Będziemy budować szalone budowle, miasta i pojazdy, zdobędziesz umiejętności na różnych poziomach trudności osiągając tytuł OBOZOWEGO MASTER CONSTRUCTORA.

Fabularna gra terenowa – „poszukiwacze skarbów”

Uczestnicy wcielają się w grupę nieustraszonych łowców skarbów, którzy przybywają do tajemniczej krainy. To właśnie tutaj prowadzi mapa znaleziona w ruinach opuszczonego zamku. Mówi się, że mieszkańcy zamku znajdują się w posiadaniu bardzo drogocennego skarbu. Po drodze do skarbu uczestników czekają spotkania z szalonymi postaciami, z których każda postawi osobne wyzwanie. Trzeba będzie przy tym umiejętnie korzystać z mapy i systemu nawigacji satelitarnej a do tego rozwiązać szereg zagadek, aby złamać szyfr zabezpieczający wejście do skarbca.

Artystyczny konkurs plenerowy

Pędzle, farby, płótno, sztalugi  – rozkładamy w plenerze! Uruchamiamy naszą wyobraźnię i wcielamy się w rolę młodego Picassa. Za przybory malarskie posłużą nam również gałązki, balony i inne niestandardowe przedmioty.
A wszystko po to, by pobudzić kreatywność naszych uczestników!

Leśna przygoda

Dla wszystkich fanów survivalu zaplanowaliśmy nie lada wyzwanie :). Nauczymy się rozpoznawać kierunki świata, odczytywać mapy, budować obozowisko i rozpalać ognisko. Potrenujemy węzły oraz posługiwanie się kompasem i lornetką. Dowiemy się również jak oszukać wzrok poznając sztukę kamuflażu.

Akceptujemy bon turystyczny

Kochani rodzice,

z radością informujemy, że nasza firma została objęta rządowym programem wspierającym turystykę. Wszystkich serdecznie zachęcamy do zrealizowania bonu turystycznego z Kumite Active Travel sp. z o.o.

Więcej informacji na oficjalnej stronie programu

Rabaty

Zwerbuj 10 przyjaciół

aby samemu bezpłatnie wziąć udział w obozie!

Namów na obóz brata, siostrę,

kuzyna lub innego krewnego

a otrzymacie rabat w wysokości

59 zł/osobę.

Zarezerwuj obóz do 31 marca,

a otrzymasz rabat

w wysokości 59 zł

Rabat 5% dla posiadaczy Karty Dużych Rodzin 3+

Rabaty nie łączą się

Ubezpieczenie kosztów wyjazdu

Aby uniknąć wielu nieprzewidzianych sytuacji do każdej rezerwacji istnieje możliwość wykupienia przez Państwa ubezpieczenia kosztów rezygnacji Signal Iduna.

Ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej pomoże uchronić Cię przed finansowymi skutkami rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej.

Dowiedz się więcej

Do pobrania

Zapisz się

  Wypełniasz zgłoszenie na obóz:
  Letnia Akademia Karate 2022

  Termin wyjazdu:

  Preferowane miejsce zbiórki przed wyjazdem:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka podanych w formularzu rezerwacyjnym przez KUMITE ACTIVE TRAVEL SP. Z O.O. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żyrardowskiej 22, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, w celu dokonania rezerwacji i zawarcia umowy o udział w imprezie turystycznej oraz kontaktu w związku z przesłanym za pośrednictwem formularza kontaktowego zgłoszeniem.

  Zobacz koniecznie