Kumite Active Travel

Aktywne Obozy Letnie

Obozy dla dzieci i młodzieży w sprawdzonym ośrodku na Mazurach. Bogate i ciekawe programy tematyczne do wyboru! Wskakuj do naszej drużyny! Będą sportowe wyzwania, wspaniała zabawa i najlepsza pozytywna energia!
Nasza drużyna czeka na Ciebie!

TERMIN

23 LIPCA – 3 SIERPNIA 2024

Wybierz motyw przewodni:

Wiek uczestników 6-10 lat

Wiek uczestników 7-17 lat

Wiek uczestników 13-17 lat

Wiek uczestników 7-17 lat

Wiek uczestników 7-17 lat

ZAKWATEROWANIE

usytuowany w Pieckach nad jeziorem Wągiel

W tym roku do dyspozycji naszych uczestników oddajemy na wyłączność cały pawilon hotelowy w Ośrodku Wczasowym Ostrów Pieckowski.

Ośrodek położony jest na półwyspie jeziora Wągiel na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego oraz Puszczy Piskiej i ma bezpośredni dostęp do jeziora. Do tego bliskość lasu, wspaniała kuchnia oraz ogromny teren, na którym możemy realizować nasz bogaty program sportowo-rekreacyjny. Miejscówka idealna.

MOJE PIERWSZE KOLONIE

OBÓZ MULTISPORTOWY​

OBÓZ CHILL & FUN

OBÓZ KARATE - SZTUKI WALKI

OBÓZ AKROBATYCZNY

Dodatkowe atrakcje do wyboru dla wszystkich uczestników:

AKADEMIA MŁODEGO KUCHARZA

Wyruszymy w kulinarną podróż dookoła świata! Kuchnia włoska, francuska, amerykańska uczta a może ciasteczkowy zawrót głowy? Pod okiem doświadczonego szefa kuchni będziemy ubijać, ucierać, ugniatać, miksować, siekać, wałkować. Poznamy nowe smaki i zapachy, będziemy tworzyć własne kompozycje, aby w końcu móc je z wielkim apetytem zjeść! Akademię zakończymy konkursem o tytuł Obozowego Master Chefa.

WARSZTAT MAJSTERKOWICZA

Będziemy wiercić, ciąć, wkręcać, wbijać, piłować, kleić i skręcać tworząc ciekawe konstrukcje i nowe przedmioty. Naszym celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej. Warsztaty kończymy konkursem o tytuł OBOZOWEGO BOBA BUDOWNICZEGO.

OBOZOWY ODDZIAŁ RATUNKOWY

Oswajamy tematykę pierwszej pomocy – uczymy jakie są numery alarmowe i jak wzywać zespół ratunkowy, pokazujemy apteczkę medyczną i jej wyposażenie, szkolimy jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej, ćwiczymy na fantomie, opatrujemy rany i bandażujemy, omawiamy jak pomóc przy zadławieniu i co robić w przypadku oparzeń. Wszystko zakończymy odgrywaniem scenek pomocy i wyłonimy OBOZOWYCH SANITARIUSZY.

STREFA LEGO I MAPLE

Ruszaj z nami na planetę klocków Lego i MAPLE! Liczy się fantazja, pomysł i zabawa! Twoja wyobraźnia jest teraz na pierwszym miejscu. Uwielbiasz wymyślać, budować, tworzyć? Witaj w świecie klocków! Będziemy budować szalone budowle, miasta i pojazdy, zdobędziesz umiejętności na różnych poziomach trudności osiągając tytuł OBOZOWEGO MASTER CONSTRUCTORA.

FABULARNA GRA TERENOWA Z WYKRYWACZAMI METALU – „POSZUKIWACZE SKARBÓW”

Uczestnicy wcielają się w grupę nieustraszonych łowców skarbów, którzy przybywają do tajemniczej krainy. To właśnie tutaj prowadzi mapa znaleziona w ruinach opuszczonego zamku. Mówi się, że mieszkańcy zamku znajdują się w posiadaniu bardzo drogocennego skarbu. Po drodze do skarbu uczestników czekają spotkania z szalonymi postaciami, z których każda postawi osobne wyzwanie. Trzeba będzie przy tym umiejętnie korzystać z mapy i systemu nawigacji satelitarnej a do tego rozwiązać szereg zagadek, aby złamać szyfr zabezpieczający wejście do skarbca.

ARTYSTYCZNY KONKURS PLENEROWY 

Pędzle, farby, płótno, sztalugi – rozkładamy w plenerze! Uruchamiamy naszą wyobraźnię i wcielamy się w rolę młodego Picassa. Za przybory malarskie posłużą nam również gałązki, balony i inne niestandardowe przedmioty. A wszystko po to, by pobudzić kreatywność naszych uczestników!

LEŚNA PRZYGODA

Dla wszystkich fanów survivalu zaplanowaliśmy nie lada wyzwanie. Nauczymy się rozpoznawać kierunki świata, odczytywać mapy, budować obozowisko i rozpalać ognisko. Potrenujemy węzły oraz posługiwanie się kompasem i lornetką. Dowiemy się również jak oszukać wzrok poznając sztukę kamuflażu.

Rabaty:

KOD: FIRST

Zarezerwuj obóz do 29 lutego,
a otrzymasz rabat
w wysokości -100 zł

KOD: KDR LATO
Rabat -120 zł dla posiadaczy Karty Dużych Rodzin 3+
KOD: FAMILY
Namów na obóz brata, siostrę, kuzyna lub innego krewnego a otrzymacie rabat -59 zł/osobę.

Zapisz dziecko już dziś!

MOJE PIERWSZE KOLONIE

23 lipca – 3 sierpnia 2024 r.
(12 dni) – 2799 zł

OBÓZ MULTISPORTOWY

23 lipca – 3 sierpnia 2024 r.
(12 dni) – 2799 zł

OBÓZ CHILL AND FUN

23 lipca – 3 sierpnia 2024 r.
(12 dni) – 2799 zł

OBÓZ KARATE

23 lipca – 3 sierpnia 2024 r.
(12 dni) – 2799 zł

OBÓZ AKROBATYCZNY

23 lipca – 3 sierpnia 2024 r.
(12 dni) – 2799 zł