Organizacja Urodzin dla Dzieci | Kumite Travel - Kumite Active Travel
Organizacja Urodzin dla Dzieci | Kumite Travel - Kumite Active Travel
1950
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1950,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9272

Atrakcje na urodziny dla dzieci:

Odjazdowe urodziny z Kumite

Urodziny to najważniejszy dzień w roku dla każdego dziecka!

Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku zapraszamy do organizacji niezapomnianych urodzin w konwencji sportowej.

Scenariusz imprezy dostosujemy do zainteresowań, umiejętności, marzeń a przede wszystkim wieku Twojego dziecka i jego gości.

Najważniejsze tego dnia są:

  • wspólna zabawa
 • świętowanie z przyjaciółmi i rodziną

Nasi animatorzy uwielbiają pracę z dziećmi dlatego uśmiech na twarzach uczestników i dobra zabawa są gwarantowane!

Atrakcje do wyboru:

CRASH BALL

Czas się zdrowo poobijać! Jeżeli Twoje dziecko rozpiera energia, lubi emocje i szaleństwo na całego a do tego obraca się w gronie równie zwariowanych bzików polecamy urodziny w klimacie Crash Ball! To bezpieczna forma kontaktowych gier i zabaw, które zawsze kończą się miękkim lądowaniem 🙂

Pompowaną kulę nosimy jak plecak więc bez trudu można biegać i kopać w piłkę, choć nie zawsze udaje się w nią trafić! Kule zderzają się ze sobą, a uwięzieni w nich zawodnicy turlają się we wszystkie strony. Każda interakcja na boisku kończy się spektakularnymi w pełni BEZPIECZNYMI fikołkami i przewrotami. Zawodnicy stawiają się na boisku z perspektywą niezłego ubawu i kapitalnej zabawy!

Kule mają dwa rozmiary i są dopasowane do wzrostu uczestników.
Minimalny wiek uczestników – 7 lat

ARCHERY GAMES

Archery Games to nowoczesna i atrakcyjna forma gry, animacji i zabawy. Gra przypomina paintball z tą różnicą, że nie wymaga specjalnych przebrań a trafienia
nie brudzą i nie są bolesne. Uczestnicy do dyspozycji otrzymują łuki dopasowane do wieku oraz specjalne bezpieczne strzały zakończone miękką gumowo-piankową gruszką.  Gra toczy się na wyznaczonym polu (teren lub pomieszczenie) pomiędzy dmuchanymi przeszkodami, za którymi ukrywają się uczestnicy.

Profesjonalne strzały z amortyzującym zakończeniem, odpowiednie łuki oraz
lekkie maski chroniące twarz – to wszystko sprawia, że zabawa Archery Games jest w 100% bezpieczna! 

Minimalny wiek uczestników – 7 lat

ŁUCZNICTWO PRECYZYJNE

Czy łuki i strzały mogą wypełnić czas podczas urodzin Twojego dziecka? I to jak!
Dzieci poznają i oswoją się ze sprzętem, załapią nieco techniki, wykalibrują celowniki a na koniec rozegrają zawody o Puchar Jubilata!

ANIMACJE URODZINOWE

Nie wyobrażasz sobie urodzin bez odpowiednich animacji dla młodszych uczestników? Oferujemy: malowanie buziek, modelowanie balonów, wielkie bańki mydlane, piniatę z cukierkami, zamykanie w bańce – a to wszystko przy udziale certyfikowanego animatora.

TURNIEJE SPORTOWE, KONKURSY KREATYWNE I ZRĘCZNOŚCIOWE, GRY TERENOWE

Nasi animatorzy to sportowi zapaleńcy, dlatego wśród atrakcji urodzinowych nie może zabraknąć gier i zabaw sportowych, takich jak uwielbiane przez dzieci sztandary, górki-dołki czy wyścigi rzędów.
W przerwach między aktywnością fizyczną proponujemy rozgrywkę w GIGANT BIERKI oraz pokaz zdolności konstrukcyjnych uczestników z wykorzystaniem klocków MAPLE.

PAKIET PODSTAWOWY:

  • 2 godziny zabawy
  • możliwość skorzystania z 3 wybranych atrakcji
  • obsługa 1 animatora
  • woda dla każdego uczestnika
 • koszulka KUMITE ACTIVE TRAVEL dla jubilata

CENA: 570,00 zł

PAKIET PREMIUM:

  • 3 godziny zabawy
  • możliwość skorzystania z 5 wybranych atrakcji
  • obsługa 1 animatora
  • woda dla każdego uczestnika
 • koszulka KUMITE ACTIVE TRAVEL dla jubilata

CENA: 699,00 zł

DODATKOWE INFORMACJE:

W przypadku grupy liczącej więcej niż 20 osób konieczna jest obsługa imprezy przez 2 animatorów. Dodatkowy koszt udziału drugiego animatora: Pakiet podstawowy – 200,00 zł Pakiet premium – 250,00 zł

Miejsce organizacji urodzin zapewnia Rodzic dziecka. W razie potrzeby pomagamy przy rezerwacji obiektu. Współpracujemy z dużymi obiektami sportowymi – m. in. w Warszawie, Żyrardowie, Książenicach, Jaktorowie i Międzyborowie.

Pakiety nie obejmują usług dodatkowych (wyżywienie, napoje, dekoracje, candy bar, tort). Istnieje możliwość kompleksowej organizacji imprezy obejmującej usługi dodatkowe – skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Przyjęcie urodzinowe powinno być zaplanowane minimum 2 tygodnie przed przewidywaną datą imprezy. Aby sprawdzić dostępność wolnych terminów lub dowiedzieć się więcej, napisz do nas e-mail: biuro@kumitetravel.pl lub zadzwoń: 661-557-525.

Rezerwacja terminu wymaga wpłaty zaliczki w wysokości 150,00 zł.


Organizator: Kumite Active Travel Rafał Drązikowski

Kontakt: 661557525


Rezerwacja uczestnika:

Wypełnij poniższy formularz aby zarezerwować miejsce dla swojego dziecka.

  Wybierz obóz, na który chcesz wysłać zgłoszenie:

  Wybierz termin wyjazdu:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka podanych w formularzu rezerwacyjnym przez KUMITE ACTIVE TRAVEL Rafał Drązikowski, ul. Błotna 27 B, 96-313 Jaktorów, w celu dokonania rezerwacji i zawarcia umowy o udział w imprezie turystycznej oraz kontaktu w związku z przesłanym za pośrednictwem formularza kontaktowego zgłoszeniem.