Obóz Rowerowy dla dzieci 2021 | Kumite Travel - Kumite Active Travel
Obóz Rowerowy dla dzieci 2021 | Kumite Travel - Kumite Active Travel
7289
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7289,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Obóz dla każdego zapalonego kolarza,

który nie wyobraża sobie spędzania wolnego czasu bez aktywności na dwóch kółkach!
Amatorzy jednośladów mają do dyspozycji setki kilometrów szlaków rowerowych, które są wytyczone nie tylko w okolicach popularnych miejscowości wypoczynkowych, ale także w rzadziej odwiedzanych przez turystów zakątkach powiatu żnińskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Ośrodek położony jest przy samym jeziorze Ostrówieckim.
I właśnie te zakątki mamy zamiar pokazać naszym uczestnikom! Jeździmy tylko szlakami leśnymi. Obóz rowerowy dla dzieci i młodzieży – grupy dzielone pod względem zaawansowania i wieku.
Uczestnicy nie muszą mieć swoich rowerów. Do ich dyspozycji mamy nowe rowery przygotowane do realizacji programu.

Termin obozu:

Turnus 1: 4-14 lipca
Turnus 2: 14-24 lipca

Cena:

Regularna: 1980 zł brutto
660,00 zł płatne w terminie 4 dni od dokonania rezerwacji,
660,00 zł płatne do 10.05.2021 r.,
660,00 zł płatne do 10.06.2021 r.

Miejsce: Ośrodek Wiktorowo

www.wiktorowo.com

Zakwaterowanie:

pokoje 3-5 osobowe z łazienkami.
Wyżywienie:
3 posiłki dziennie plus podwieczorek, zapewniamy również wodę każdemu uczestnikowi.

W programie:

zasady bezpiecznej jazdy na rowerze

przepisy ruchu drogowego

technika jazdy w zróżnicowanym terenie

treningi ogólnorozwojowe

codzienne wycieczki rowerowe

sporty wodne: kajaki, deski SUP (dla chętnych)

gry terenowe: „górki-dołki”, sztandary, podchody, dwa ognie”

crash ball

zajęcia na dmuchanej ściance wspinaczkowej

bitwy łuczników (archery tag)

codzienne wieczorne imprezy tematyczne

obozowy Mam Talent, karaoke

Super atrakcje dla każdego!

  1. Akademia młodego kucharza

Wyruszymy w kulinarną podróż dookoła świata! Kuchnia włoska, francuska, amerykańska uczta a może ciasteczkowy zawrót głowy? Pod okiem doświadczonego szefa kuchni będziemy ubijać, ucierać, ugniatać, miksować, siekać, wałkować. Poznamy nowe smaki i zapachy, będziemy tworzyć własne kompozycje, aby w końcu móc je z wielkim apetytem zjeść! Akademię zakończymy konkursem o tytuł Obozowego Master Chefa

  1. Warsztat majsterkowicza

Będziemy wiercić, ciąć, wkręcać, wbijać, piłować, kleić i skręcać tworząc ciekawe konstrukcje i nowe przedmioty. Naszym celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej. Warsztaty kończymy konkursem o tytuł OBOZOWEGO BOBA BUDOWNICZEGO.

  1. Obozowy oddział ratunkowy

Oswajamy tematykę pierwszej pomocy – uczymy jakie są numery alarmowe i jak wzywać zespół ratunkowy, pokazujemy apteczkę medyczną i jej wyposażenie, szkolimy jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej, ćwiczymy na fantomie, opatrujemy rany i bandażujemy, omawiamy jak pomóc przy zadławieniu i co robić w przypadku oparzeń. Wszystko zakończymy odgrywaniem scenek pomocy i wyłonimy OBOZOWYCH SANITARIUSZY.

  1. Strefa lego i maple

Ruszaj z nami na planetę klocków Lego i MAPLE! Liczy się fantazja, pomysł i zabawa! Twoja wyobraźnia jest teraz na pierwszym miejscu. Uwielbiasz wymyślać, budować, tworzyć? Witaj w świecie klocków! Będziemy budować szalone budowle, miasta i pojazdy, zdobędziesz umiejętności na różnych poziomach trudności osiągając tytuł OBOZOWEGO MASTER CONSTRUCTORA.

  1. Fabularna gra terenowa – „poszukiwacze skarbów”

Uczestnicy wcielają się w grupę nieustraszonych łowców skarbów, którzy przybywają do tajemniczej krainy. To właśnie tutaj prowadzi mapa znaleziona w ruinach opuszczonego zamku. Mówi się, że mieszkańcy zamku znajdują się w posiadaniu bardzo drogocennego skarbu. Po drodze do skarbu uczestników czekają spotkania z szalonymi postaciami, z których każda postawi osobne wyzwanie. Trzeba będzie przy tym umiejętnie korzystać z mapy i systemu nawigacji satelitarnej a do tego rozwiązać szereg zagadek, aby złamać szyfr zabezpieczający wejście do skarbca.

  1. Laser tag („laserowy Paintball”)

To sport i doskonała zabawa dla wszystkich! Gracze konkurują ze sobą w dwóch zespołach. Rolę kulek w Laser Tagu przejmują fale podczerwieni emitowane z karabinku. Następnie są one wychwytywane przez specjalne czujniki noszone przez graczy. Sprawia to, że gra nie powoduje urazów, udział w niej może wziąć każdy, bez względu na predyspozycje i wiek.

Akceptujemy bon turystyczny

Kochani rodzice,

z radością informujemy, że nasza firma została objęta rządowym programem wspierającym turystykę. Wszystkich serdecznie zachęcamy do zrealizowania bonu turystycznego z Kumite Active Travel sp. z o.o.

Więcej informacji na oficjalnej stronie programu

Rabaty

Zwerbuj na obóz 10 przyjaciół,

a otrzymasz rabat w wysokości

1980 zł, czyli twoja rezerwacja

będzie za DARMO!

Namów na obóz brata, siostrę,

kuzyna lub innego krewnego

a otrzymacie rabat w wysokości

59 zł/osobę.

Zarezerwuj obóz do 31 marca,

a otrzymasz rabat

w wysokości 59 zł

Rabat 5% dla posiadaczy Karty Dużych Rodzin 3+

Rabaty nie łączą się

Ubezpieczenie kosztów wyjazdu

Aby uniknąć wielu nieprzewidzianych sytuacji do każdej rezerwacji istnieje możliwość wykupienia przez Państwa ubezpieczenia kosztów rezygnacji Signal Iduna.

Ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej pomoże uchronić Cię przed finansowymi skutkami rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej.

Dowiedz się więcej

Do pobrania

Zobacz koniecznie