Kim jesteśmy? - Kumite Active Travel
Kim jesteśmy? - Kumite Active Travel
5
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-9272

O nas

Kumite Active Travel to rodzinna firma, której właścicielami są Iga i Rafał Drązikowscy. Iga jest radcą prawnym i odpowiada za wszystkie kwestie prawne i formalne. Rafał – z pasji absolwent stosunków międzynarodowych, z powołania – trener karate, który od 18. roku życia prowadzi treningi karate dla dzieci. Oboje są fanami aktywnego spędzania wolnego czasu i pasją do sportu zarażają swoje 3 córki.

Odkrywamy talenty,

rozwijamy pasje

i umiejętności.

Obozy tworzymy od 2012 r. Stawiamy na bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm w zakresie naszych usług. Na bieżąco poprawiamy nasze programy, szkolimy siebie i kadrę. Śledzimy nowości na rynku – tak, aby nasi klienci nigdy się nie nudzili podczas wyjazdów i eventów. Bo najważniejsi dla nas są oni – nasi podopieczni!

NASZA KADRA TO ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW, PASJONATÓW SPORTU I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ.

Są wśród nas mistrzowie świata i Europy w karate, instruktorzy pływania, samoobrony, gimnastyki sportowej,
narciarstwa czy baletu a nawet kaskaderzy!

Dzięki temu zapewniamy różnorodność zajęć a ponadto zarażamy uczestników dobrą energią i zaangażowaniem.

Wspieramy oraz motywujemy do działania!

Wiemy jak ważna dla Klientów
jest wiarygodność biura podróży.

Jesteśmy organizatorem turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych.

Jako organizator turystyki posiadamy zabezpieczenie finansowe w postaci corocznie odnawianej gwarancji ubezpieczeniowej.

Informacje o wpisie do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych – https://ewidencja.ufg.pl/webcenter/portal/ewidencja

Certyfikat SIGNAL IDUNA: