Pierwsze kolonie dla dzieci 2021 | Kumite Travel - Kumite Active Travel
Pierwsze kolonie dla dzieci 2021 | Kumite Travel - Kumite Active Travel
7705
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7705,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

„Moje pierwsze kolonie” to przede wszystkim:

doskonale skrojony program, nauka samodzielności, integracja z rówieśnikami, świetna zabawa, niezapomniana przygoda, nowe umiejętności, obcowanie z przyrodą i aktywny wypoczynek!
Najlepsza kadra – pracujemy wyłącznie z profesjonalistami. Nasi wychowawcy są dobierani i szkoleni bardzo starannie. To nauczyciele, sportowcy, studenci oraz animatorzy, którzy kochają pracę z dziećmi. Każdy z nich posiada inne umiejętności i bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą z dziećmi.

Termin obozu:

Turnus 1: 4-14 lipca
Turnus 2: 14-24 lipca

Cena:

Regularna: 1980 zł brutto
660,00 zł płatne w terminie 4 dni od dokonania rezerwacji,
660,00 zł płatne do 10.05.2021 r.,
660,00 zł płatne do 10.06.2021 r.

Miejsce: Ośrodek Wiktorowo

www.wiktorowo.com

Zakwaterowanie:

pokoje 3-5 osobowe z łazienkami.
Wyżywienie:
3 posiłki dziennie plus podwieczorek, zapewniamy również wodę każdemu uczestnikowi.

W programie:

zajęcia integracyjne

gry i zabawy na świeżym powietrzu ( gra w palanta, wyścigi rzędów )

wycieczki rowerowe

ognisko

łucznictwo

sporty wodne (kajaki, deski SUP)

gry terenowe („górki-dołki”, sztandary, podchody, dwa ognie”)

crash ball

zajęcia na dmuchanej ściance wspinaczkowej

codziennie wieczorne imprezy tematyczne

obozowy Mam Talent, karaoke

Super atrakcje dla każdego!

  1. Akademia młodego kucharza

Wyruszymy w kulinarną podróż dookoła świata! Kuchnia włoska, francuska, amerykańska uczta a może ciasteczkowy zawrót głowy? Pod okiem doświadczonego szefa kuchni będziemy ubijać, ucierać, ugniatać, miksować, siekać, wałkować. Poznamy nowe smaki i zapachy, będziemy tworzyć własne kompozycje, aby w końcu móc je z wielkim apetytem zjeść! Akademię zakończymy konkursem o tytuł Obozowego Master Chefa

  1. Warsztat majsterkowicza

Będziemy wiercić, ciąć, wkręcać, wbijać, piłować, kleić i skręcać tworząc ciekawe konstrukcje i nowe przedmioty. Naszym celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej. Warsztaty kończymy konkursem o tytuł OBOZOWEGO BOBA BUDOWNICZEGO.

  1. Obozowy oddział ratunkowy

Oswajamy tematykę pierwszej pomocy – uczymy jakie są numery alarmowe i jak wzywać zespół ratunkowy, pokazujemy apteczkę medyczną i jej wyposażenie, szkolimy jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej, ćwiczymy na fantomie, opatrujemy rany i bandażujemy, omawiamy jak pomóc przy zadławieniu i co robić w przypadku oparzeń. Wszystko zakończymy odgrywaniem scenek pomocy i wyłonimy OBOZOWYCH SANITARIUSZY.

  1. Strefa lego i maple

Ruszaj z nami na planetę klocków Lego i MAPLE! Liczy się fantazja, pomysł i zabawa! Twoja wyobraźnia jest teraz na pierwszym miejscu. Uwielbiasz wymyślać, budować, tworzyć? Witaj w świecie klocków! Będziemy budować szalone budowle, miasta i pojazdy, zdobędziesz umiejętności na różnych poziomach trudności osiągając tytuł OBOZOWEGO MASTER CONSTRUCTORA.

  1. Fabularna gra terenowa – „poszukiwacze skarbów”

Uczestnicy wcielają się w grupę nieustraszonych łowców skarbów, którzy przybywają do tajemniczej krainy. To właśnie tutaj prowadzi mapa znaleziona w ruinach opuszczonego zamku. Mówi się, że mieszkańcy zamku znajdują się w posiadaniu bardzo drogocennego skarbu. Po drodze do skarbu uczestników czekają spotkania z szalonymi postaciami, z których każda postawi osobne wyzwanie. Trzeba będzie przy tym umiejętnie korzystać z mapy i systemu nawigacji satelitarnej a do tego rozwiązać szereg zagadek, aby złamać szyfr zabezpieczający wejście do skarbca.

  1. Laser tag („laserowy Paintball”)

To sport i doskonała zabawa dla wszystkich! Gracze konkurują ze sobą w dwóch zespołach. Rolę kulek w Laser Tagu przejmują fale podczerwieni emitowane z karabinku. Następnie są one wychwytywane przez specjalne czujniki noszone przez graczy. Sprawia to, że gra nie powoduje urazów, udział w niej może wziąć każdy, bez względu na predyspozycje i wiek.

Akceptujemy bon turystyczny

Kochani rodzice,

z radością informujemy, że nasza firma została objęta rządowym programem wspierającym turystykę. Wszystkich serdecznie zachęcamy do zrealizowania bonu turystycznego z Kumite Active Travel sp. z o.o.

Więcej informacji na oficjalnej stronie programu

Rabaty

Zwerbuj na obóz 10 przyjaciół,

a otrzymasz rabat w wysokości

1980 zł, czyli twoja rezerwacja

będzie za DARMO!

Namów na obóz brata, siostrę,

kuzyna lub innego krewnego

a otrzymacie rabat w wysokości

59 zł/osobę.

Zarezerwuj obóz do 31 marca,

a otrzymasz rabat

w wysokości 59 zł

Rabat 5% dla posiadaczy Karty Dużych Rodzin 3+

Rabaty nie łączą się

Ubezpieczenie kosztów wyjazdu

Aby uniknąć wielu nieprzewidzianych sytuacji do każdej rezerwacji istnieje możliwość wykupienia przez Państwa ubezpieczenia kosztów rezygnacji Signal Iduna.

Ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej pomoże uchronić Cię przed finansowymi skutkami rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej.

Dowiedz się więcej

Rezerwacja

Wypełnij poniższy formularz aby zarezerwować miejsce na obóz a następnie wykonaj kolejne kroki opisane tutaj.

Wypełniasz zgłoszenie na:
Moje Pierwsze Kolonie 2021

Termin wyjazdu:

Preferowane miejsce zbiórki przed wyjazdem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka podanych w formularzu rezerwacyjnym przez KUMITE ACTIVE TRAVEL SP. Z O.O. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żyrardowskiej 22, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, w celu dokonania rezerwacji i zawarcia umowy o udział w imprezie turystycznej oraz kontaktu w związku z przesłanym za pośrednictwem formularza kontaktowego zgłoszeniem.

Do pobrania

Zobacz koniecznie